Warning: A non-numeric value encountered in /home1/taranehacademy/public_html/wp-content/themes/iRiS/functions.php on line 5763

 

 

تور کنسرت «رسیتال پیانو» پدرام نحوی‌زاده که از یزد شروع شده بود  ، ۲۱ مرداد ماه در سالن شهید آوینی بهمنی در بوشهر به اجرای قطعاتی از موتزارت،  شوپن، لیست و دبوسی پرداخت و پس از آن در شهرهای بندرعباس، اصفهان، اهواز، تبریز اجرا و در پایان نیز مهمان شیرازی‌ها بود.

«‌پدرام نحوی‌زاده‌» ، متولد ۱۳۶۲ تهران است‌. او نواختن پیانو را در شیراز شروع کرد‌. پس از کسب مقام‌های برتر در جشنواره‌های استان نوازندگی پیانو را در تهران نزد «‌گاگیگ بابایان‌» (دارنده مدرک ویرتئوزینه استادی نوازندگی پیانو از کنسرواتوار ملی کشن فرانسه‌) ادامه داد و دو‌ره‌های آموزش نواختن پیانو با متد«‌نیکلای‌»  و شیوه نواختن و آموزش آثار «‌یوهان سباستین باخ»‌ را نزد «‌دلبر حکیم آوا‌» فارغ‌التحصیل از کنسرواتوار« چا‌یکوفسکی » با مدرک معادل دکتری گذراند‌. نحوی‌زاده تا کنون اجراهای متعددی به‌صورت انفرادی و مشترک در تهران داشته است. وی موفق به کسب مقام سوم در اولین دو‌سالانه نوازندگی پیانو در سال ۱۳۸۳ و مقام اول در سومین دو‌سالانه نوازندگی پیانو در سال ۱۳۸۷ شده است.