Warning: A non-numeric value encountered in /home1/taranehacademy/public_html/wp-content/themes/iRiS/functions.php on line 5763

شامگاه روز سه شنبه در کافه کهان بندر بوشهر با حضور سلام ریاضی آهنگساز آلبوم از بوشهر که با همکاری حبیب مفتاح خلق شده بود رونمایی گشت و حضور بسیاری از علاقه مندان فضایی خاص و جذاب را رقم زد.

در ابتدای برنامه سلام ریاضی درباره آلبوم و نحوه شکل گیری ایده و چگونگی اجرا توضیحاتی داد و درباره تک تک قطعات توضیحات کاملی ارایه کرد ، ادامه برنامه چند یادداشت و نقد درباره البوم خوانده شد .

یک اجرای کوتاهی را سلام ریاضی با ساز چنگ تن برای حاضرین برگزار کردو و در ادامه احمد حمیدیان توضیحاتی درباره آلبوم و بررسی تاریخی موسیقی فیوژن را بیان کرد و نگاه آکادمیک خود را درباره البوم بیان کرد.

در آخر اجرا ارتباط مستقیمی با حبیب مفتاح در پاریس برقرار شد که بسیار جذاب بود و حاضرین  ابراز علاقه خود را با گفت و گوی زنده به ایشان رساندند و مورد تشویق بسیار قرار گرفت.

حبیب مفتاح توضیحات تکمیلی درباره آلبوم از بوشهر را ارایه داد و بسیار امیدوارانه درباره موسیقی بوشهر و فعالین در این حوزه نکاتی را بیان کرد.

در پایان عکس دسته جمعی در ارتباط زنده با حبیب مفتاح گرفته شد تا به یادگار بماند.

در ادامه عکس های این مراسم خدمتتان تقدیم میگردد.

عکاس : سید محمد فاطمی