Warning: A non-numeric value encountered in /home1/taranehacademy/public_html/wp-content/themes/iRiS/functions.php on line 5763

آموزشگاه موسیقی ترانه

Taraneh Music Academy

h

روش های آموزشی:

شیوه های آموزشی اساتید این آموزشگاه کاملا به روز بوده و بسیاری از مواد درسی انتخاب شده، با مواد درسی دانشگاهی این رشته هماهنگی کامل دارد.

فعالیت های اجرایی:

این آموزشگاه علاوه بر فعالیت در مبحث آموزشی، در برگزاری کنسرت نیز فعال بوده و در هر فصل چندین کنسرت آموزشی – پژوهشی در سالن این آموزشگاه اجرا می نماید. علاوه بر کنسرت های داخل آموزشگاه، هر ساله گروه های منتخب در پایان سال در خارج از آموزشگاه در سالن های شهر بوشهر به اجرای برنامه می پردازند.

p

درباره:

آموزشگاه موسیقی ترانه از اسفند ۱۳۹۳ به مدیریت احمد حمیدیان آغاز به کار نمود و از ابتدای شروع فعالیت خود سعی نموده است که نگرشی فراتر از فعالیت های مرسوم سایر آموزشگاه های موسیقی به مبحث آموزش  داشته باشد.


مدیریت آموزشگاه

احمد حمیدیان مدیریت آموزشگاه موسیقی ترانه و رئیس انجمن موسیقی استان بوشهر ضمن فعالیت در حیطه آموزشی موسیقی در زمینه های دیگر مربوط به موسیقی فعال می باشد.

اساتید:

کادر مدیریت و اساتید این آموزشگاه از دانش آموختگان رشته موسیقی در سطح دانشگاهی و از برترین مدرسان موسیقی استان بوشهر هستند.

فضای آموزشی:

این آموزشگاه دارای ۵ کلاس آموزشی برای برگزاری کلاس های خصوصی، گروهی، تمرینات و اجراهای پژوهشی است که همگی به منظور فعالیت های موسیقی طراحی شده اند. از این نظر آموزشگاه موسیقی ترانه بزرگترین آموزشگاه در بوشهر محسوب می شود.